صفحه اصلی ثبت نام ورود راهنمایی تماس با ما
  • طراح,تولید وتکمیل انواع منسوجات والبسه و لوازم حجاج(حراء)

    تولید وپخش لباس ولوازم حج به تمام نقاط ایران

        تولید و پخش لباس ولوازم حج  تمتع وعمره به سراسر ایران با کیفیت بالا دراسراع  وقت وقیمت مناسب مرکز انحصاری طراحی,تولید وتکمیل انواع منسوجات والبسه و لوازم حج(حراء)لباس احرام زنانه -شامل مانتو-شلوار-چادر-مقنه- از جنسهای(نخی )-(پنبه ویسکوز)-(ترگال)-(تترون )لباس احرام دخترانه- حوله احرام مردانه–حوله احرام پسرانه-کفش طب ...

  • لباس وملزومات حج(حرا)

    طراح وتولید وتکمیل انواع منسوجات چادر مشگی والبسه ولوازم زائر  حراء

    مرکز تولید وپخش لباس ولوازم حج (حراء) ...

  • فروش عمده ادکلنهای زیبا و لوکس

    فروش عمده ادکلن های لوکس

    فروش عمده سری ادکلنهای لوکس و بینظیر با شیشه هایی زیبا و کاملا جدید و رایحه هایی باورنکردنی فرصتی  عالی و محدود جهت سرمایه گذاری برای توضیحات بیشتر با شماره 09302707490   تماس حاصل فرمایید . باتشکر برومند   ...

  • فروش نقد و اقساط دستگاه بستنی ساز قیفی نیک (نیکنام)

    نمایندگی فروش نقد و اقساط انواع مدل های دستگاه بستنی ساز قیفی نیک (نیکنام)

    نیک سل مفتخر است به عنوان نماینده رسمی شرکت برودتی- حرارتی نیک در سراسر ایران ، تمامی مدل های دستگاه بستنی سازی قیفی را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین شرایط به مشتریان محترم عرضه نماید . ضمناً این مجموعه محصولات خود را در قالب لیزینگ نیز به مشتریان و خریداران محترم ارائه می نماید ۰    ...

  • تولید و پخش لباس ولوازم حجاج تمتع وعمره به سراسر ایران

    پخش لباس ولوازم ضروری حج  تمتع وعمره به سراسر ایران با کیفیت بالا دراسراع  وقت وقیمت مناسب

        تولید و پخش لباس ولوازم حج  تمتع وعمره به سراسر ایران با کیفیت بالا دراسراع  وقت وقیمت مناسب مرکز انحصاری طراحی,تولید وتکمیل انواع منسوجات والبسه و لوازم حج(حراء)لباس احرام زنانه -شامل مانتو-شلوار-چادر-مقنه- از جنسهای(نخی )-(پنبه ویسکوز)-(ترگال)-(تترون )لباس احرام دخترانه- حوله احرام مردانه–حوله احرام پسرانه-کفش طب ...

  • خرید کولرگازی بانه ارزانترین قیمت

    ارزانترین قیمت کولرگازی اینورتر اجنرال با گارانتی 5 ساله

    ارزانترین قیمت کولرگازی بانه با گارانتی طلایی تعویض بمدت 5 سال نصب رایگان و ارسال رایگان و گارانتی رایگان فرصت استثنایی خرید کولرگازی ارزان و کم مصرف و مرغوب از بانه فروش مستقیم کولرگازی بانه بدون واسطه کولرگازی اجنرال کم مصرف اینورتردار با موتور کاوازاکی ژاپنی در توان های مختلف و پایین ترین قیمت با گارانتی واقعی تنها با یک تماس تلفنی سفارش ده ...

  • کانکس تخت جمشید

    کانکس تخت جمشید

    کانکس تخت جمشید با سالها سابقه و تجربه با در اختیار داشتن کارخانه ای به وسعت 10000 متر و پرسنل کار آزموده و با تجربه همواره در تلاش است کلیه تولیدات خود را به روز در زمینه ساخت انواع کیوسک-کانکس( با هر نوع کاربری) خانه های پیش ساخته و سازه های ویلایی با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش تقدیم نماید . جهت آشنایی و اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ktgco. ...

  • لوازم عمره مفرده-لباس احرام-لوازم لازم حج عمره

    لباس حجاج-لوازم ضروری حج عمره, لوازم لازم حج  عمره, فروشنده لباس احرام , لباس احرام, فروشگاه لوازم حج, فروشگاه لوازم عمره, لوازم مورد نیاز عمره, فروشگاه احرام, لوازم عمره مفرده, لباس عمره, ملزومات حج, وسایل احرام, ملزومات احرام, لباس احرام, لوازم حج, حوله احرام مردانه, لباس احرام زنانه, لباس احرام دخترانه, وسایل حج

    تولید و پخش لباس ولوازم حج  تمتع وعمره به سراسر ایران با کیفیت بالا دراسراع  وقت وقیمت مناسب مرکز انحصاری طراحی,تولید وتکمیل انواع منسوجات والبسه و لوازم حج(حراء)لباس احرام زنانه -شامل مانتو-شلوار-چادر-مقنه- از جنسهای(نخی )-(پنبه ویسکوز)-(ترگال)-(تترون )لباس احرام دخترانه- حوله احرام مردانه–حوله احرام پسرانه-کفش طبی احرام زنانه-دم ...

نتایج جستجوی : "

پیگتیل فیبر نوری

"
تجهیزات فیبر نوری

تجهیزات فیبر نوری

تجهیزات فیبر نوری : 6 Core ,12 Core ,24 Core , 48 Core , 96 Core تار فوجی کورا تار سومیتومو ------------------------------------------------------------------ فیبر نوری شهید قندی فیبر نوری شهید قندی NZ OCUC(8*6),OBUC (6*6) فیبر نوری TKF هلند ADSS

تهران - ali - ۲۲۸۹۰۱۷۶- ۲۲۸۸۷۶۱۸
فروش کابل فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری

فروش کابل فیبرنوری پچ کورد فیبرنوری

پچکورد پچ کورد فیبر نوری در انواع: سینگل مد و مولتی مد سیمپلکس داپلکس Terminations: SC,LC,FC,ST,MU, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO فروش انواع فیبر نوری در انواع خاکی در انواع 4-8-12-24-48-72 کر کابل فیبر نوری outdoor، کابل فیبر نوری indoor ، کابل فی

تهران - مهسا نشاط - ۰۲۱-۸۸۹۵۸۴۸۹
کابل – تجهیزات شبکه – ترانکینگ – اتصالات –فیبر

کابل – تجهیزات شبکه – ترانکینگ – اتصالات –فیبر نوری

Legrand ,Nexans,Bug UTP-S.FTP Cat5e-Cat6-Cat7 کابل – تجهیزات شبکه – ترانکینگ – اتصالات –فیبر نوری ارائه و توزیع کلیه محصولات برندهای لگراند – نگزنس – باگ - تست فلوک – تمام مس با پائین ترین قیمت پچ کابل 1و3و5و10 متری نگزنس و لگراند UTP-S.FTP پچ کابل

تهران - ali - ۲۲۸۹۰۱۷۶- ۲۲۸۸۷۶۱۸
فروش تجهیزات شبکه : نمایندگی نت پلاسnetplus 88982847

فروش تجهیزات شبکه : نمایندگی نت پلاسnetplus 88982847

      - ارائه کلیه تجهیزات شبکه نت پلاس - انواع کابل شبکه نت پلاس : Net plus CABLE CAT5E UTP - Net plus CABLE CAT6 UTP -Net plus CABLE CAT5E SFTP Net plus CABLE CAT6 SFTP - Net plus CABLE CAT7 UTP - انواع پچ کابل CAT5E , CAT6 در اندازه های 5/0 ، 1

تهران - شرکت مهام - ۸۸۹۸۲۸۴۷ ۸۸۹۸۲۸۶۹ ۰۹۳۵۳۳۳۰۹۰۰
فیبر نوری فایبر لند

فیبر نوری فایبر لند

  شرکت مهندسی ره آورد ارتباطات رویان فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم نماینده فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری *انواع کابل ها و قطعات *انواع کابل 2 تا 96 کور فیبرنوری 8 کور مالتی مو

قم - مصطفی محمدی - ۰۲۵۳۷۷۴۰۵۶۴
فروش تجهیزات فیبر نوری دراستان  کرمان

فروش تجهیزات فیبر نوری دراستان کرمان

شرکت کاردانان رایانه نماینده انحصاری تجهیزات,BELIMT PLANET , FULL و مجری پروژهای شبکه در استان کرمان - پچ پنل های فیبر نوری - لوازم فیبر نوری - کاست های اسپلاس فیبر نوری - مفصل اتصال فیبر نوری – دیواری - جعبه اتصال چند منظوره (MUTOA) - پنل ها

کرمان - شرکت کاردانان رایانه - ۰۹۱۳۵۹۸۷۰۳۰-۰۳۴ ۳۲۲۶۹۴۱۵-۰۳۴ ۳۲۲۶۲۹۶۷
فیبر نوری لیونی|| 66932635

فیبر نوری لیونی|| 66932635

    فیبر نوری لیونی|| 66932635 شرکت لیونی آلمان (LeoniDatacom) یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. لیونی علاوه بر ارائه چنین راه حل‌هایی در حوزه اداری (LAN Office) در ارائه راهکارها جامع صنعتی (LAN Industrial)

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا

فروش کابل فیبر نوری نگزنس با قیمتی استثنایی، مهشید یکتا

یکی از توزیع کنندگان مهم لوازم، کابل و تجهیزات فیبرنوری در استان تهران ، که در اسرع وقت تمامی تجهیزات فیبرنوری را به تمام شهرهای کشورمان ارسال می‌دارد. NEXANS  FIBER  OPTIC  CABLE 8 CORE       کابل فیبرنوری 8 کور   NEXANS  FIBER  OPTIC  CABLE

تهران - ایران بلدن - ۰۲۱۸۸۹۵۸۴۸۹
خدمات فیوژن فیبر نوری

|| آلما شبکه || خدمات فیوژن فیبر نوری || تلفن: 66419334 ||

آلما شبکه ارائه کننده خدمات فیوژن فیبر نوری آلما شبکه پرداز ارائه کننده خدمات فیوژن فیبر نوری، با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله مدیران خود در حوزه¬های گوناگون تکنولوژی شبکه زیرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملی بنا به احساس نیاز روزافزون جا

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
آلما شبکه ارائه کننده خدمات فیوژن فیبر نوری

آلما شبکه ارائه کننده خدمات فیوژن فیبر نوری

آلما شبکه پرداز ارائه کننده خدمات فیوژن فیبر نوری، با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله مدیران خود در حوزه¬های گوناگون تکنولوژی شبکه زیرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملی بنا به احساس نیاز روزافزون جامعه IT بر آن شد، که با گردآوری جمعی از متخصصا

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
ارائه دهنده محصولات شبکه 3M (تری ام )

نماینده محصولات شبکه 3M در ایران

شرکت سولونت ارائه دهنده کلیه تجهیزات غیر فعال شبکه 3M شامل :3M Cat5e Cable /UTP & FTP ( کابل Cat 5 تری ام 3M ، روکش پی وی سی ، روکش فویل )3M Cat6 Cable/UTP & FTP ( کابل Cat 6 تری ام 3M ، روکش پی وی سی ، روکش فویل )3M Cat7 Cable / SFTP (کابل Cat 7 تری

تهران - سولونت - ۷۷۶۱۶۹۵۶-۷۷۶۱۶۹۵۷-۷۷۶۱۷۳۸۰-۷۷۶۱۰۵۹۰
شرکت مهام نماینده فروش محصولات نگزنس 88982847

*************** کابل های NEXANS با اندازه های: کابل SFTP Cat 6 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 500 متری کابل6 UTP Cat نگزنس ( Nexans ) در جعبه 305 متری کابلSTP Cat 6 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 500 متری کابل Cat 5 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 305 متری کیستون CAT6 نگزنس ( Nexans ) پچ کوردهای یک ، دو ، سه و پنج متری UTP 6Cat نگزنس ( Nexans ) پچ کوردهای یک ، دو ، سه و پنج متری STP 6Cat نگزنس ( Nexans ) پچ کوردهای یک ، دو ، سه و پنج متری 5 UTP Cat نگزنس ( Nexans ) کابل 7Cat نگزنس ( Nexans ) نارنجی رنگ در قرقره 1000 متری کیستون CAT 7 نگزنس ( Nexans ) SFTP کابل فیبر نوری نگزنس ( Nexans ) 6 و 8 و 12 رشته مالتی مود و سینگل مود Indoor و Outdoor پچ پنل فیبر نوری نگزنس ( Nexans ) 6 24و 12 پورت پچ کورد فیبر نوری نگزنس ( Nexans ) سینگل مود و مالتی مود در سایز های 1 و 2 و 3 و 5 متری پچ کورد نیم متر نگرنس CAT 6 UTP پیگ تیل فیبر نوری نگزنس ( Nexans ) سینگل مود و مالتی مود آداپتور فیبر نوری نگزنس ( Nexans ) Back Box - Face Plate - Keystone cat 5e & cat 6 Nexans انواع فیبر نوری شامل: Single mode- multi mode -6core- 8core- 12core و 24core انواع مفصل های خاکی فیبر نوری انواع پچ پنل های فیبر نوری انواع کاست های فیبر نوری در Duplex , Simplex انواع پچ کورد های اندازه های 1 متری تا 10 متری و نیز اندازه های با متراژ مورد درخواست ؛ انواع پیگ تیل های فیبر نوری , اتصالات فیبر نوریPassiveتجهیزات و انواع لوازم جانبی فیبر نوری Patch Panel - Pigtail – Patch cord

*************** کابل های NEXANS با اندازه های: کابل SFTP Cat 6 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 500 متری  کابل6 UTP   Cat نگزنس ( Nexans ) در جعبه 305 متری  کابلSTP Cat 6 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 500 متری  کابل  Cat 5 نگزنس ( Nexans ) در قرقره 305 متری  کی

تهران - شرکت مهام - ۸۸۹۸۲۸۶۴-۸۸۹۸۲۸۴۷-۰۹۳۵۳۳۳۰۹۰۰
طرح و فن آبگینه,LED,الیدی,پروژکتور,نورپردازی,دکورا

طرح و فن آبگینه,LED,الیدی,پروژکتور,نورپردازی,دکوراسیون,فواره,موزیکال,چراغ,آبنما,لامپ ال ای دی,فیبر نوری,نوار ریبونی,الیدی ریسه ای,دکراسیون,نئون فلکس,L

شرکت طرح و فن آبگینه نورپردازی،آبنما،فواره موزیکال،چراغ زیرآبی،چراغ دفنی،چراغ استخری،چراغ دیواری،نور مخفی،فیبر نوری،LED DMX LED با توان های مختلف و رنگهای آبی، قرمز، سبز، سفید کول، سفید وارم، امبر و RGB چراغ LED لامپ LED تک رنگ و RGB فیبر نوری د

تهران - طرح و فن آبگینه - ۲۲۸۸۸۸۱۷
دستگاه فیوژن فیبر نوری | تست فلوک

دستگاه فیوژن فیبر نوری | تست فلوک

به جوش دادن و متصل کردن تارهای فیبر نوری، فیوژن یا جوش فیبر نوری گفته می شود. از آنجا که کار با دستگاه فیوژن فیبر نوری کار آسانی نیست و نیاز به اپراتور مجرب، دقیق و کارآزموده دارد و ممکن است کوچکترین خطایی موجب خرابی فیوژن شود،شما می بایست فیوژن

تهران - میثم میثمی - ۰۲۱۷۷۹۵۹۶۸۴-۰۲۱۷۷۹۵۹۶۸۵ -۰۹۱۲۳۹۳۸۸۶۱
ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635

ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635

    ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع داکت داکت کف. لطفا جهت اطلاع از قیمت انواع داکت کف خواب لگرند با واحد مهندسی فروش شرکت آلما شبکه تماس حاصل فرمائید. داکت کف در ابعاد 20*92 داکت کف خواب سایز 9 داکت کف خواب سایز

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635

ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635

    ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع داکت داکت کف. لطفا جهت اطلاع از قیمت انواع داکت کف خواب لگرند با واحد مهندسی فروش شرکت آلما شبکه تماس حاصل فرمائید. داکت کف در ابعاد 20*92 داکت کف خواب سایز 9 داکت کف خواب سایز

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فیبر نوری ؛ فیوژن

خدمات سخت افزار مصلائی

مشاوره ؛ طراحی ؛ اجرا و تامین تجهیزات اکتیو و پسیو در زمینه شبکه های فیبر نوری

تهران - خدمات سخت افزار مصلائی - o۹۱۲۱۹۹۳۹۰۸
تجهیزات شبکه و برق

تجهیزات شبکه ؛ فیبر نوری و برق

ترانکینگ های Legrand ؛ EFAPEL ؛ MK داکت های پلاستیکی البرز ( الوند ) داکت های پلاستیکی دودمان سینی کابل ؛ زانو تخت ؛ سه راهی ؛ رابط سینی و ... انواع سوئیچ و روتر Cisco انواع رک های ایستاده و دیواری انواع

تهران - خدمات سخت افزار مصلائی - ۰۹۱۲۱۹۹۳۹۰۸
فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635

فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635

    فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635 شرکت هلوکیبل آلمان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. هلوکیبل علاوه بر ارائه چنین راه حل‌هایی در حوزه اداری (LAN Office) در ارائه راهکارها جامع صنعتی (LAN Industrial) و دیتا س

تهران - آلما شبکه - ۰۲۱۶۶۹۳۲۶۳۵
فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635

فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635

    فیبر نوری هلوکیبل|| 66932635 شرکت هلوکیبل آلمان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. هلوکیبل علاوه بر ارائه چنین راه حل‌هایی در حوزه اداری (LAN Office) در ارائه راهکارها جامع صنعتی (LAN Industrial) و دیتا س

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
تجهیزات فیبر نوری

|| آلما شبکه || تجهیزات فیبر نوری || تلفن: 66419334 ||

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری آلما شبکه ارائه کننده خدمات پشتیبانی شبکه، با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله مدیران خود در حوزه¬های گوناگون تکنولوژی شبکه زیرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملی بنا به احساس نیاز روزافزون جامعه IT بر آن

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فیبر نوری لیونی|| 66932635

فیبر نوری لیونی|| 66932635

    فیبر نوری لیونی|| 66932635 شرکت لیونی آلمان (LeoniDatacom) یکی از پیشگامان در ارائه راه حل‌ها و محصولات Structured Cabling می‌باشد. لیونی علاوه بر ارائه چنین راه حل‌هایی در حوزه اداری (LAN Office) در ارائه راهکارها جامع صنعتی (LAN Industrial)

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری

آلما شبکه ارائه کننده خدمات پشتیبانی شبکه، با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله مدیران خود در حوزه¬های گوناگون تکنولوژی شبکه زیرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملی بنا به احساس نیاز روزافزون جامعه IT بر آن شد، که با گردآوری جمعی از متخصصان و نخبگ

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
کارنو نمایندگی محصولات اکسین

شرکت فنی و مهندسی کارنو نمایندگی محصولات اکسین در استان خراسان(مشهد) oxin

شرکت فنی و مهندسی کارنو نمایندگی محصولات اکسین در استان خراسان(مشهد) oxin مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با بستر فیبر نوری ارائه کلیه خدمات فیبر نوری (فیوژن  ,مفصل بندی,.....)دارای مدرک Bicsi   پچ کوردهای فیبر نوری oxin  در اندازه

خراسان رضوی - فراز شبکه کارنو - ۰۵۱۱-۷۱۳۱۱۱۱
آلما شبکه نمایندگی نگزنس فرانسه Nexans

آلما شبکه نمایندگی نگزنس فرانسه Nexans

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل شبکه Cat5e, Cat6, 10Giga, Cat7 Nexans نگزنس نیگزنس فرانسه آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ پنل Cat5e, Cat6, 10Giga, Cat7 Nexans نگزنس نیگزنس فرانسه آلما شبکه ارائه کننده انواع سوکت شبکه و کیستون Cat5e, Cat6, 10Gig

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
کارنو مجری شبکه های کامپیوتری با بستر کابل مسی و فیبر نوری

شرکت فنی و مهندسی کارنو مجری شبکه های کامپیوتری با بستر کابل مسی و فیبر نوری در استان خراسان(مشهد)

مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های ساخت یافته بر اساس استانداردهای جهانی بیکسی اجرای انواع اتصالات فیبر نوری شامل : فیوژن و مفصل بندی تست حرفه ای انواع کابل های مسی و فیبر نوری با استفاده از دستگاه فلوک   ارائه‏ خدمات نظارتی در زمینه‏‏های اجرایی عق

خراسان رضوی - فراز شبکه کارنو - ۰۵۱۱-۷۱۳۱۱۱۱
فروش رک های دیواری وایستاده

فروش رک های دیواری و ایستاده

فروش رک RACK تایوانی فروش انواع رک RACK ایستاده و دیواری دیتاشین - datasheen فروش رک RACK دیواری 6unit-47unit فروش کنسول رک شبکه RACK - aten - atn - datasheen وارد کننده رک تایوانی RACK WWW.KGPASIA.COM فروش تجهیزات رک - پاور ماژول - ترمینال

تهران - kgp1 - ۶۶۵۶۳۸۹۰-۶۶۵۶۳۹۰۴
نمایندگی نگزنس Nexans

|| آلما شبکه || نمایندگی نگزنس Nexans || تلفن: 66419334 ||

آلما شبکه نمایندگی نگزنس فرانسه Nexans آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل شبکه Cat5e, Cat6, 10Giga, Cat7 Nexans نگزنس نیگزنس فرانسه آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ پنل Cat5e, Cat6, 10Giga, Cat7 Nexans نگزنس نیگزنس فرانسه آلما شبکه ارائه کننده ا

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فیبر نوری برندرکس – تجهیزات برندرکس || 66932635

فیبر نوری برندرکس – تجهیزات برندرکس || 66932635

    فیبر نوری برندرکس – تجهیزات برندرکس || 66932635 Brandrex Fiber   آلما شبکه، به عنوان نمایندگی رسمی تجهیزات برندرکس در ایران مفتخر است به ارائه انواع تجهیزات مسی و فیبر نوری برندرکس انگلستان. فیبر نوری برندرکس در حالت های مختلف عرضه میگردد:

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فیبر نوری

تجهیزات فیبر نوری

شرکت مهندسی توسعه زیرساخت شبکه صبا کلینیک تخصصی فیبر نوری ارائه خدمات فیوژن مفصل بندی و تست OTDR   -          خدمات پیمانکاری ٬ بستر سازی ٬ کابل کشی فیبر نوری -          نماینده فروش کابلهای ILJIN و ITECO    ALANIC  FIBRE LAND در استان اصفهان - 

اصفهان - sabanet - ۰۳۱۱۶۶۷۲۱۷۳
فن آوران شبکه – تجهیزات شبکه و مخابرات

فن آوران شبکه – تجهیزات شبکه و مخابرات

فن آوران شبکه – تجهیزات شبکه و مخابراتشرکت فن آوران شبکه با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه صنعت IT و شبکه به عنوان نماینده رسمی‌کمپانی اشنایدر فرانسه توانسته است با بهره گیری ازمهندسان مجرب و برتراین صنعت جایگاه مناسبی را بین مشتریان خود پیدا کن

تهران - volghan hosseini - ۰۲۱۸۸۸۹۳۰۲۸
تجهیزات فیبر نوری

تجهیزات فیبر نوری

نمایندگی OPF بلژیک و Datwyler سوئیس با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و با تکیه بر برنامه اجرایی مدون  ارائه دهنده کلیه تجهیزات فیبر نوری و مجری شبکه های مبتنی بر فیبر نوری بوده وبا اتکا به سالها تجربه  و تخصص از پروژه های مختلف بروی بستر فیب

تهران - میثم میثمی - ۰۲۱۷۷۹۵۹۶۸۴-۰۲۱۷۷۹۵۹۶۸۵ -۰۹۱۲۳۹۳۸۸۶۱
کارنو آموزش شبکه های ساختار یافته با بستر مسی و فیبر نوری

شرکت فنی و مهندسی کارنو آموزش شبکه های ساختار یافته با بستر مسی و فیبر نوری در استان خراسان(مشهد)

Bicsi تنها شرکت ارائه دهنده مدرک بین المللی آموزش شبکه های کامپیوتری آموزش فیبر نوری و انواع اتصالات فیبر نوری شامل : فیوژن و مفصل بندی تست حرفه ای انواع کابل های مسی با استفاده از دستگاه فلوک آموزش NETWOK+ آموزش و اجرای شبکه های کامپیوتری بر ا

خراسان رضوی - فراز شبکه کارنو - ۰۵۱۱-۷۱۳۱۱۱۱
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635   فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) =============================================================================== ساختار کلی فیبر نوری مالتی مود به 3 صورت می­باشد: ف

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد: فیبر نوری OM1 فیبر نوری OM2 فیبر نوری OM3 که

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 ================================================= فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد: فیبر نوری OM1 فیبر نوری OM2 فیبر نوری OM3 که

آذربایجان شرقی - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 =============================================================================== فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد: فیبر نوری OM1 فیب

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
نترونیکس

نترونیکس

شرکت  ارتباطات طیف گستر محصولات زیر را ارائه می کند : netronics megaforse proxim EBB همچنین این شرکت در طراحی - نصب و راه اندازی انواع شبکه ها ی LAN WAN بی سیم فیبر نوری و ارائه دوربین و پهنای باند فعالیت دارد.   دقت پور  88754017

تهران - دقت پور - ۸۸۷۵۴۰۱۷
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635   فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی فیبر نوری مالتی مود به 3 صورت می­باشد: فیبر نوری OM1– که تولید آن

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فیبر نوری OM3 - 66932635   فروش فیبر نوری OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان) ====================================================== ساختار کلی فیبر نوری مالتی مود به 3 صورت می­باشد: فیبر نوری OM1– که تولید آن

تهران - آلما شبکه - ۶۶۴۱۹۳۳۴ – ۶۶۹۳۲۶۳۵ – ۶۶۹۳۲۶۸۸